implant

İşlerimiz | WEB & APP

Mersin Anamur Belediyesi

Anamur halkına hizmet vermekten gurur duymaktayız... Anamur Belediyesi Resmi Web Sayfası Hizmetinizde.

Ankara Kalecik Belediyesi

Kalecik halkına hizmet vermekten gurur duymaktayız... Kalecik Belediyesi Resmi Web Sayfası Hizmetinizde.

Çorum Oğuzlar Belediyesi

Oğuzlar halkına hizmet vermekten gurur duymaktayız... Oğuzlar Belediyesi Resmi Web Sayfası Hizmetinizde.

Sivas Doğanşar Belediyesi

Doğanşar halkına hizmet vermekten gurur duymaktayız... Doğanşar Belediyesi Resmi Web Sayfası Hizmetinizde.

Amasya Gümüşhacıköy Belediyesi

Hoşgörüde yay gibi esnek,hakikatte ok gibi doğru ol...Geçmişten geleceğe giden yolda ,bir olalım,diri olalım.

Ankamedya olarak Gümüşhacıköy'de buluştuk,Amasya Gümüşhacıköy Belediyesi'nin web sitesi ajansımız tarafından yapılmıştır.

www.gumushacikoy.bel.tr

Çorum Dodurga Belediyesi

Oğuz Kağan Destanı'na konu olacak kadar köklü bir tarihe sahip ilçemize hizmet vermekten gurur duyduğumuzu belirtir, dodurga.bel.tr adresini İftihar ile sunarız...

Oğuz Han'ın altı oğlundan biri olan Ay Han'dan çoğaldığı kabul edilmektedir. Dodurga kelimesi eski Türkçe'de Ülke alan, mülk tutan, yerleşip sahip olan, yurt edinen anlamına gelmektedir.

Sivas Divriği Belediyesi

Sivas'ın ayazında bile uygarlık güneşini doğuran, Evliya Çelebi'nin 'Görmeden Ölmeyin' tavsiyesine mazhar olan Ulu Cami'i ve sayısız tarihi ve kültürel kaynakların merkezi Sivas Divriği Belediyesi web sitesi ajansımız tarafından yapılmıştır..

Tokat Artova Belediyesi

Evliya Çelebi'nin izinden Türkiye'nin 7 bölgesi ve neredeyse her köşesine hizmet vermekten gurur duyuyoruz.Tokat Artova Belediyesi web sitesi ajansımız tarafından yapılmıştır.

Çamlıbel dağından, Sivas eyaleti toprağında mahsulü çok, mamur ve müzeyyen kasaba misali köylerden geçtik. Arıkova (Artova) kasabasına geldik. Oradan da yine şimale giderek Şeyh Nusrettin Tekkesine uğradık”

Evliya Çelebi /Seyehatname

 

Eymen Tasarım

Yaşadığınız mekanlara, sanatsal ve estetik bir bakış sunan Eymen Tasarım web sitesi yayında...

Kentpark AVM Jolly Tur

Tatil'in geldiyse haydi Emsalsiztatil.com'a...

Ankara Kentpark AVM Duka Turizm web ve barındırma hizmetleri ile yine karşınızdayız...

OPAL A.Ş

Endüstriyel Ambalaj ve Paketleme sektöründe Türkiye'nin öncü firması Opal Ambalaj A.Ş.'nin çözüm ortağı olarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz... 

Tosun Grup A.Ş.

1978 yılında Kırıkkale'nin Çelikli kasabasında 4 metre karelik bir yerin kiralanarak ve itibar üzerine veresiye olarak alınan tek taşlı bir değirmenle ticari hayatına başlayan, bugün ise un ve yem sanayi'nde aranılan firma haline gelen Tosun Grup A.Ş. firmasına ait dijital hizmetler Ankamedya Reklamcılık kalitesiyle sürdürülmektedir.

Burcan Iveco

Toplum, gelişip çoğaldıkça; genişleyen ve mesafeleri uzayan yaşam alanlarının arasında gerek çevre, gerek zaman, gerekse ekonomi etkenlerinin verdiği zararları minimize etmek, faydalarını ise maksimize etmek amacıyla kullanılan toplu taşıma sistemlerinde insanımız ciddi zaman geçirmeye başladığında, toplu taşıma araçlarının güvenilirlik, konforu ve hatta estetik tasarımları bile toplumumuz için önem arz etmeye başladı.